Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Відсотки – тема досить цікава, адже вона пропонує по-новому подивитись на математичні операції. Відсоток – одна сота числа, при чому – будь-якого. Тобто будь-яке число сприймається як ціле, як «100%», а вже відносно цього і відбувається основна робота. Тобто «20%» від «12 000» і «20%» від «300» будуть різними числами, якщо порівняти їх між собою, але як перше, так і друге становлять одну пʼяту від чисел, з якими вони були повʼязані. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити відсотки від числа, про яке б число не йшла мова. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, яка виглядає як градаційна лінійка. У ній позначаються частини цілого у відсотках від «0%» до «100%». Над цим зображенням міститься формулювання завдання, де вказується пара чисел та ставиться питання: скільки одне число становить у відсотках від іншого. Наприклад, відомо, що «50%» є половиною. Це означає, що «50» це «50%» від «100», а «124» це «50%» від «248». Відповідно, якщо учню треба знайти відсоток, який «30» становить від «60», то виділити треба як раз ці «50%». Школяр порівнює числа, які вказані у завданні, аналізуючи те, яку частину більшого складає менше. Після цього відмічає відповідний відсоток у робочій зоні. Коли дитина це робить, то вся ця зона від «0%» і до вказаного відсотка заповнюється кольором. Це дає учневі зрозуміти: вказане число становить певну частину від більшого, і цю частину можна показати на ілюстрації для наочності. Коли школяр позначає правильний відсоток, то проходить на новий етап, де треба буде порівняти абсолютно іншу пару чисел. Таким чином учень і тренується вказувати відсоток від числа, і навчається правильно сприймати числа в рамках цієї теми.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Відсотки від числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися