Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб з цікавістю працювати над тою чи іншою темою, дитині, яка дійшла вже до цього рівня розвитку математичних навичок, необхідно розуміти, що ці знання та вміння можуть знадобитись у житті. Тематичне спрямування задачк та зосередження на певних питаннях, з якими стикаються дорослі, посилює мотивацію учня та надає додаткову практику для нього. У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься працювати з відсотками в рамках теми ювелірних виробів. Коли йде мова, наприклад, про золото або про срібло, то часто говориться й про пробу. Проба – це та частина сплаву золота, яка складається, власне, із золота. Скажімо, якщо на монеті стоїть маркер «проба 585», то золота у сплаві «58,5%» від цієї монети. На екрані перед дитиною міститься зображення математичної задачі – нової для кожного наступного етапу. Хоча числа та й предмети описуються різні на кожному рівні, вони завжди повʼязані з ювелірною справою. Наприклад, сказано, скільки важить перстень, сказано, якої він проби, а школяр має дізнатись, скільки таких перснів із такою ж пробою можна виготовити, маючи певну кількість золота. Учень уважно читає умови до задачки, після чого виконує всі обчислення – лише подумки, маючи перед очима тільки текст. Дитина має самостійно зрозуміти, як використати відсотки і виконати всю роботу з числами. В якості підказки під задачею міститься кілька варіантів відповіді, які служать орієнтиром. Тільки один із них правильний. Коли школяр вибирає його, то проходить на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але задача буде іншою. Біля робочої зони із умовами задачі міститься активна кнопка. Якщо дитина натисне на неї, то побачить підказку, де пояснюється, що таке проба.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Ювелірні вироби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися