Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто, коли дитина довго працює з самими лише цифрами, у неї виникають питання на кшталт того, а чи взагалі математика може бути корисною у повсякденному житті. Раніше, коли учень вивчав самі лише базові основи, таке питання не було актуальним, адже рахувати, додавати й віднімати, визначати час, відстань або швидкість кожній людині доводиться щодня – хоча б при поході до магазину. Однак, із часом питання актуальності математики стає більш важливим. Однак, наразі учень вивчає мішані числа – а вони-то, як й знання про них, можуть сильно знадобитись. У цьому дитина пересвідчиться під час виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься зображення умов задачки, які описуються максимально життєво. Наприклад, це може бути рецепт приготування чогось смачненького, де треба виміряти інгредієнти досить чітко та точно. В такому випадку без дробів або мішаних чисел, які визначають точну кількість чогось разом із частинами цілого, не обійтись. У задачці є питання, і дитина обчислює результат описаних дій та дізнається відповідь на нього, вписуючи у каркас, що міститься під виразом, всі частини мішаного числа: у окрему клітинку – ціле число, у окрему – чисельник та ще одна є для знаменника. Наприклад, необхідно дізнатись, скільки потрібно всипати ложок приправи у три літри супу, якщо відомо, що на два літри приходиться одна ложка. Всі дії по обчисленню учень проводить подумки, і вимагають вони більше розуміння цих процесів, ніж саме математичних здібностей. Коли дитина вводить потрібні цифри у каркас, то проходить на наступний етап. Кожен рівень супроводжується образами цікавих та милих персонажів, які прикрашають вправу. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Задачі на мішані числа в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися