Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мішане число утворюється у кількох випадках. Перш за все, тоді, коли до дробової частини додається ціла. Крім того, це відбувається тоді, коли бракує певної частини одиниці, а ще – коли чисельник дробу більший, ніж знаменник, однак, якщо їх розділити, то залишиться остача. У ході виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме випадки утворення мішаних чисел за допомогою текстових задач. Актуальність цього полягає у тому, що текстова задача описує досить правдоподібні життєві випадки, коли мішані числа дійсно можуть утворитись та бути використаними. Справа в тому, що чим більш докладними бувають математичні одиниці, з якими має справу учень, тим менш важливими для повсякденного життя вони є. Однак, мішане число дійсно може знадобитись – і у цій вправі дитина побачить, коли саме. Крім того, кожна задача – це окрема коротка історія, яка має сюжетну основу. Опрацьовувати ту чи іншу математичну тему за допомогою такої історії значно цікавіше, ніж за допомогою звичайних прикладів, які були більш актуальні на момент знайомства з темою. На екрані перед учнем міститься зображення задачі – нової для кожного етапу. У ній фігурують дроби. Школяр має виконати з ними ті операції, які потрібно, щоб визначити, чи формують вони, ці дроби, мішане число. Якщо, наприклад, чисельник є більшим, ніж знаменник, то зʼявляється ціла одиниця. При цьому дитині не обовʼязково дізнаватись точний результат – відповідь на питання задачі не завжди його передбачає. Наприклад, треба визначити, чи за умовами тексту взагалі утворюється мішане число, чи ні. Кожна задачка проілюстрована, а деталізовані малюнки додають цікавості виконанню вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Задачі на утворення мішаного числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися