Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність виконання кількох повʼязаних між собою завдань є таким форматом подання інформації, який сприяє розвитку уваги, концентрації дитини. На екрані перед учнем міститься зображення початкового мішаного числа, яке має як цілий, так і дробовий компоненти. Стрілочка, яка йде від цього числа, вказує на результат виконання тої чи іншої дії. Якої? Це вказується над стрілочкою, де міститься не лише число для опрацювання, а й символ, що означає ту чи іншу дію. Дитина додає або віднімає, після чого заповнює порожню клітинку потрібним числом від неї йде ще одна стрілочка, над якою теж є або доданок, або відʼємник. Учень знову виконує обчислення, де їх результат є водночас і є складовою для наступного виразу. Таким чином відбувається ціла низка послідовних математичних дій, при чому варіанти мішаних чисел, що претендують на місця в цій схемі, розташовані в окремій зоні поза межами клітин та стрілочок. На цю зону вказує додатковий персонаж-помічник, який має допомогти розібратись, куди який з варіантів слід перемістити. Тож учень не вписує числа сам, а лише вибирає з-поміж наданих варіантів. Це не так легко, адже зорієнтуватись у них, не виконуючи обчислення, не вийде. Школяр має рухатись по цій схемі поступово, заповнюючи порожні клітинки таким чином, аби відновити цілісність та правильність ланцюжка. Знайшовши всі елементи ланцюжка і, зокрема, кінцевий результат, учень проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій, хоча числа будуть вже іншими. У процесі обчислень дитина має опрацювати як цілий, так і дробовий компоненти за правилами, які вже знає: знаменник не змінюється, всі дії відбуваються між чисельниками; цілий компонент обчислюється окремо, якщо дробовий це дозволяє.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.9
Заповнюємо пропуски
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися