Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Таблиця – один із тих форматів подання інформації, з яким дитина познайомилась ще на самому початку вивчення математичної науки. Цей формат допоможе у вивченні й такої специфічної теми, як ділення на багатоцифрові числа або інші особливі випадки виконання цієї дії. На екрані перед учнем міститься зображення таблиці – нової для кожного наступного етапу завдання. Кожен рядок – той чи інший елемент окремого прикладу. Прикладом є кожен стовпчик. В першому рядку – ділене, в другому – дільник для нього, а в третьому – частка. Деякі клітинки у таблиці порожні. Школяр аналізує таблицю і кожен приклад окремо, після чого заповнює порожні клітинки. Ця вправа особлива тим, що на кожному етапі учень фактично стикається відразу з трьома прикладами, однак, завдяки вдалому формату подачі інформації, опрацювати їх не так вже  складно. В одному прикладі бракує діленого, і дитина має помножити частку на дільник; в іншому прикладі, тобто в іншому стовпчику, бракує частки – там треба виконати саму дію ділення; в третьому стовпчику бракує дільника – і учень має розділити ділене на частку. Таким чином школяр тренується опрацьовувати приклади з дією ділення з різних точок зору, що робить ці знання та навички більш цілісними. Крім того, у різних клітинках можуть бути математичні одиниці різного характеру. Наприклад, в одному прикладі можуть бути дроби, цілі числа, ще й числа зі знаком «мінус». Тож дитині доводиться подумки виконувати операції з ними. Коли кожна клітинка отримає своє число, то учень пройде на новий етап до іншої подібної таблиці. А для того, щоб візуально всі ці клітинки та числа не зливались перед очима учня, таблиця зображується у різних кольорах, що також і робить завдання більш приємним естетично.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Заповнюємо пропуски
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися