Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відсотки можуть використовуватися по-різному, і завдяки цій вправі школяр познайомиться з різноманіттям ситуацій, для яких знання цієї теми є корисним.

Перед учнем – умови задачі. Під текстом є два варіанти приладу, що виражають послідовність дій, яку потрібно виконати для знаходження відповіді на питання. Один варіант правильний, а інший – ні. Дитина має зрозуміти, на яких місцях у прикладі мусять бути числа із задачі. Наприклад, загальна кількість об’єктів – це перше ділене. Це число означає умовне ціле як сукупність об’єктів для опрацювання, тобто 100%. Дільником має бути частка, котра залишиться після ділення числа, яке виражає частину умовного цілого, на сто (адже всього завжди є 100%). У хибному варіанті числа у прикладі мають інший порядок виконання дій. Приклад: якщо відомо, що 264 коня із 600 є скаковими, то ці 264 спочатку треба розділити на 100. Буде 2,64. Потім треба 600 розділити на 2,64, і остаточна частка після цього – число 0,44, а це 44%.

Виконання цього завдання дасть учню можливість навчитися використовувати відсотки для вирішення цілком зрозумілих життєвих ситуацій, коли потрібно дізнатися співвідношення загальної кількості об’єктів до певної частини.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Базові задачі на відсотки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися