Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Бісектриса — це пряма, яка за визначенням ділить кут, крізь який вона проходить, на дві рівні між собою кути. У процесі виконання цього завдання дитина матиме справу з різноманітними випадками, коли з точки перетину двох прямих, де утворюється кут, виходить ще кілька прямих.

У формулюванні завдання вказується розмір кожного з кутів, які потрібні для знаходження невідомого. Наприклад, подається величина великого кута та одного з менших, які формуються шляхом розділення початкового кута бісектрисою. Школяр, спираючись як на знання властивостей куті та бісектрис, так і на вказану в завданні інформацію, виконує потрібні обчислення для знаходження невідомого кута. Результат обчислення треба ввести в порожню клітинку під зображенням кутів.

Виконання цього завдання дозволяє учню навчитися впевнено працювати з випадками, коли крізь кут проходить ще одна лінія або навіть кілька.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.13
Бісектриса
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися