Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина працювала лише з окремими поодинокими точками на координатній площині. У процесі виконання цього завдання школяр тренуватиметься працювати вже з цілими малюнками. Суть роботи полягає в тому, що точки з конкретними координатами на площині об’єднуються між собою в цілісний малюнок.

Ба більше, на кожному етапі дитина має утворити малюнок, що збирається з двох самостійних елементів, і кожен має свій набір точок із координатами. Перед учнем — координатна площина, поки що порожня. З обох боків — набір координат для різних точок. Усі точки в одному наборі належать одній ілюстрації. Дитина натискає на число, яке активує відповідний набір, аби вони не перепліталися. Наприклад, дитина хоче почати з першого малюнку. тоді вона натискає на число 1 під зображенням площини й починає послідовно будувати всі точки, що містяться у відповідній групі, тобто під числом «1». Точки самі об’єднуються за допомогою ліній, коли прямих, а коли — таких, що мають вигин. Побудувавши точки для обох фігур, дитина намалює їх і утворить цілісну ілюстрацію.

Виконання цієї вправи покращить увагу та вміння працювати з великою кількістю точок для побудови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Будуємо малюнки за координатами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися