Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Мода вибірки — це число, яке статистично превалює над іншими в певній послідовності. Тобто це число трапляється там частіше, ніж усі інші. У процесі виконання цього завдання дитина буде вирішувати, чи змінить мода залежно від певних конкретних змін у числовому ряду.

Перед учнем — числова послідовність, де одне число дійсно кількісно превалює над іншими, тож дитина відразу може назвати моду для цього випадку. Також вказуються, які зміни потрібно виконати з числовим рядом. Дитина аналізує, яке число слід замінити на інше, чи це число за кількістю повторів у послідовності перевищує попередню моду. Якщо так, то мода зміниться, якщо ж попередня мода залишиться числом, яке трапляється в ряду частіше, ніж інші, то мода не зміниться.

Ця вправа дозволить дитині зрозуміти, як динамічно змінюється мода послідовності чисел залежно від конкретних змін, які там можуть спостерігатися. Завдяки цьому школяр зрозуміє динамізм статистики як розділу та навчиться оцінювати ситуацію ще й зі статистичної точки зору.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Чи зміниться мода вибірки?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися