Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Як і у випадку з іншими прикладами, ділення не обов’язково мусить мати тільки два компоненти: одне ділене та один дільник. Іноді дільників може бути два, і тоді результат після першого ділення потрібно розділити на другий дільник. Такий формат мають приклади, з якими працюватиме учень у процесі виконання цього завдання.

На екрані перед учнем міститься зображення математичного виразу, де вже є в наявності ділене та частка, тобто остаточний результат. А от дільників бракує. Школяр бачить також кілька варіантів, що претендують на роль часток. Вони перебувають під прикладом. Дитина аналізує його та оцінює, які числа могли б привести до поданої частки. Для цього потрібно не лише добре вміти виконувати ділення, а й орієнтуватися в числах. Наприклад, якщо частка — одиниця, це означає, що в процесі ділення початкове число розділили саме на себе. А цце вже означає, що добуток двох дільників — це ділене.

Ця вправа продовжує тренування навичок ділення в дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Ділення чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися