Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Правила ділення круглих чисел є зворотним до правил множення: якщо під час множення кількість розрядів збільшується на кількість нулів у круглому множнику, то під час ділення відбувається зменшення розрядності. Тобто, якщо розділити «30 000» на «200», то від першого числа треба відняти ще два нулі, і в результаті ділення вийде число «150».

Ця вправа дещо складніша, і разом із цим цікавіша для виконання, адже подаються не просто приклади з круглими діленим та дільником, а більш багатоскладова інструкція. Наприклад, уточнюється, що треба розділити на  200 кілька разів. Дитина, знаючи правила множення та ділення, сама вибирає, що робити: або дійсно подумки розділити ділене кілька разів, або просто помножити дільник на вказану кількість і вже потім ділити.

У будь-якому разі ця вправа розвиває уважність, адже важливо не заплутатися в розрядах та кількості нулів. У якості орієнтирів подаються варіанти відповіді, серед яких потрібно вибрати правильний.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Ділення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися