Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Механіка виконання додавання та віднімання не залежить від розміру чисел, з якими працює дитина. Це означає, що віднімання та додавання мільйонів не відрізняється від додавання та віднімання сотень. Єдина складність — взаємодія розрядів. І додавання та віднімання в стовпчик цю проблему успішно вирішує, адже завдяки такому формату зображення чисел можна не турбуватися про необхідність запам’ятовувати великі числа.

Залишається складність при додаванні та відніманні дійсно великих чисел — не плутатись у розрядах. І ця вправа дозволить напрацювати це. Перед дитиною міститься зображення прикладу. Кожен елемент виразу є дійсно великим багатоцифровим числом. Учень виконує додавання або віднімання порозрядно, починаючи з одиниць і рухаючись далі. Результат він вписує в порожню ділянку під доданками або зменшуваним і від’ємником.

Завдяки виконанню цього завдання дитина не лише тренується віднімати й додавати, а й позбавляється остраху перед великими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Додавання та віднімання багатозначних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися