Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже вивчила пропорційний зв’язок між парами чисел, що певним чином відносяться одне до одного. Тепер настав час продемонструвати свої знання та привести їх у практичну площину застосування за допомогою цієї вправи, у процесі виконання якої дитина буде самостійно створювати пари чисел, що відносяться одне до одного, керуючись правилами пропорційності.

Перед учнем міститься зображення однієї такої пари чисел — іншої для кожного наступного етапу. З іншого боку від знаку рівності треба утворити пару з такою ж пропорцією. Єдиний орієнтир — варіанти чисел, що продаються нижче. Школяр аналізує ці варіанти та знаходить два такі, що однаково більші або менші, ніж числа в наданій початково парі. Після цього залишається лише перемістити ці числа в порожні клітинки.

Складність цього завдання полягає в тому, що потрібно підібрати відразу два числа, аналізуючи той зв’язок, що є між ними. Варіантів більше, тож дитині необхідно навчитися аналізувати пропорцію комплексно, для цілого виразу відразу.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Доповнюємо пропорцію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися