Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числа можуть по-різному співвідноситись між собою, що дитина неодноразово бачила під час виконання вправ, які були пов’язані з іншими темами. Це завдання акцентує увагу на тому, що співвідношення між двома парами чисел може бути тотожним, навіть якщо ці числа в обох парах абсолютно різні. Наприклад, співвідношення в парі 9:3 та 27:7 однакове, і тому ці пари є еквівалентними, бо в них обох перше число втричі більше другого.

Перед учнем на екрані міститься зображення одного такого відношення чисел у центрі та кількох варіантів, що претендують на роль еквівалентів до нього — внизу. Для того, щоб виявити еквівалентність, не обов’язково знаходити частку при діленні одного числа на інше. Достатньо зрозуміти закономірність і просто між числами, що входять до складу цих виразів.

Наприклад, якщо перше число першого виразу вдвічі більше, ніж перше число другого, то і друге число першого виразу має бути вдвічі більшим, ніж друге число в другому виразі. Тобто між ними спостерігають пропорційний зв’язок, суть якого дитина зрозуміє завдяки цьому завданню.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Еквівалентні відношення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися