Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння, з якими досі мала справу дитина, могли бути великими, багатоелементними, містити різні дії, числа, що потрібно піднести до степеня тощо. Однак невідомий компонент завжди був один, хай навіть він повторювався в рівнянні кілька разів.

У процесі виконання цього завдання дитина стикатиметься з виразами, що містять кілька різних невідомих, кожен із яких ховається за своєю літерою, що робить це завдання значно складнішим, ніж попередні. Ці невідомі компоненти містяться з обох боків від знаку рівності. Рівняння має вигляд формули скороченого множення, що є єдиним способом знайти правильну відповідь на питання про невідомі числа. Дитина аналізує рівняння та розуміє, яку формулу воно зображує. У виразі є числовий компонент і є літери – невідомі. Дитина розуміє зв’язок між ними та добирає, які числа згідно з формулою скороченого множення могли б бути на місцях невідомих чисел. Підібравши правильні варіанти, учень записує їх у відповідні клітинки під рівнянням. Для того, щоб виконати це завдання, потрібна не стільки концентрація та пам’ять, скільки розуміння формул.

Тому це завдання має також важливу ігрову сюжетну основу, щоб дитині було цікаво працювати: учень грає роль помічника детектива, який намагається розшифрувати код до сейфа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.18
Гра «Код від сейфу»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися