Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Пропорції потрібні не лише в географії, а й у багатьох інших царинах життя, наприклад, у кулінарії. Скажімо, якщо кухар вміє спекти невеличкий кекс для пари людей, то і для великої компанії він зможе приготувати кекс більшого розміру, просто підібравши іншу кількість тих самих складників, але в тотожній пропорції.

У процесі виконання цього завдання дитина гратиме роль такого кухаря. Перед учнем міститься рецепт смачної страви, у якому подається пропорційне відношення двох складників. Надається також кількість одного з них. Дитині потрібно дібрати кількість іншого. Для цього потрібно знайти коефіцієнт пропорції та помножити його (або розділити, що залежить від того, чи вказаний складник є більшим або меншим у парі) на відоме число. Після цього — вписати результат обчислень у порожню клітинку під рецептом.

Рецепти досить часто містять конкретну кількість інгредієнтів, але ця кількість є не надто чітко фіксованою, бо для смаку страви важлива не вона, а лише її пропорції в порівнянні з іншими. Розуміння цього відкриває більші можливості.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.10
Гра «Кухар»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися