Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Одна з улюблених настільних ігор дітлахів уже кілька десятків років — морський бій, і для того, щоб у неї грати, достатньо мати просто аркуш паперу та ручку. На екрані перед учнем міститься ігрове поле, де замість звичайних цілих чисел від одиниці й до десяти йдуть десяткові дроби та мішані числа по горизонталям. Вертикалі містять кілька літер.

Дитина бачить поряд з ігровим полем ще і приклади з мішаними числами. Результати цих прикладів — літери з ігрового поля. Дитина розв’язує приклади, знаходить числове вираження цих результатів та переміщує кораблики туди, де перебувають перехрещення вертикалі відповідної літери та горизонталі отриманого числа. Тобто числа, що є на ігровому полі, не випадкові — кожне з них є варіантом розв’язання прикладу в сусідньому полі з виразами. Наприклад, є вираз «5,6–0,3=а». Дитина розуміє, що «а=5,3». Залишається перемістити корабель по вертикалі «а», а по горизонталі на – на «5,3».

Ця вправа пропонує дитині використати знання математики для перемоги в цій грі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Гра «Морський бій»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися