Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вміння працювати з координатною площиною можна використати не лише для вивчення тих чи інших математичних тем, а і для розваги. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати знання цієї теми для гри в морський бій.

Поле, на якому розміщуються кораблики суперників, має вигляд типової чверті координатної площини з тою тільки різницею, що ось «х» є числовою, а от ось «у» є буквеною. Перед школярем дві такі робочі, тобто ігрові зони, на яких розташовані кораблики. Кожна належить тому чи іншому персонажу. Дитина бачить, що над полем є набір ходів. Кожен хід — поєднання літери та цифри, тобто координати точки пострілу. Дитина має позначити на ігрових зонах суперників точки, куди ті стріляли, після чого — визначити переможця. Учень має не заплутатися і відмічати ходи у відповідних ігрових зонах. Набір пострілів одного гравця треба послідовно позначити на ігровому полі іншого, адже між ними відбувається ігрова «стрілянина».

Виконання цього завдання дозволить дитині навчитися працювати з координатною площиною навіть тоді, коли вона прийматиме досить нетиповий вигляд, що лише закріплює знання цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Гра «Морський бій для двох»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися