Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Приклади з дією ділення здебільшого спрямовані на те, щоб дитина в результаті виконання цієї дії знайшла частку, тобто результат ділення. Та для більш повного розуміння природи цієї математичної дії важливо навчитися також знаходити ділене та дільник. Цьому і присвячено виконання даного завдання. Однак воно має формат не просто прикладу, а подається у вигляді гри.

На екрані перед учнем — загадка, яка у формі тексту передає приклад. Подаються ділене та частка, а от дільник учень має вписати в текст сам. Також поряд із робочою зоною міститься зображення персонажів, яким, згідно з умовами гри, дитина й має допомогти доповнити текст потрібним числом. Школяр читає загадку та розуміє, яке число є діленим, а яке — часткою. Щоб знайти дільник, потрібно перше число розділити на друге. Дитина робить це подумки, після чого вписує в порожню клітинку результат своїх обчислень.

Відсутність каркасу традиційного прикладу не лише урізноманітнює вправу, а і стимулює більшу концентрацію учня, якому доводиться працювати з числами виключно «в голові».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Гра «На яке число поділити?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися