Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

До пари чисел, що відносяться одне до одного, можна дібрати багато еквівалентів. Справа в тому, що кожна пара, яка претендує на роль еквіваленту, може мати інший пропорційний зв’язок із початковою парою. Головне — щоб цей зв’язок зберігався для обох чисел.

Перед учнем міститься зображення ілюстрації до «Парку Юрського періоду», де є динозаври, казкова природа та хоробрі шукачі пригод. Серед усіх малюнків розкидані пари чисел. З-поміж них слід підібрати всі, що є еквівалентами до пари, наданої у формулюванні завдання над ілюстрацією, кожного разу аналізуючи зв’язок між числами по-іншому.

Якщо друга пара чисел, що відносяться між собою, більша, ніж числа в першій парі вдвічі, то їх можна вважати еквівалентами. Але якщо є третя пара, обидва числа в якій втричі менші, ніж числа в першій, то й вони вважаються еквівалентними. Тобто кожного разу необхідно аналізувати інші числа та знаходити іншу закономірність у пропорціях. Важливо лише, щоб обидва числа цю закономірність витримували.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.8
Гра «Парк Юрського періоду»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися