Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тема пропорційного зв’язку еквівалентних пар чисел, що перебувають у пропорційному  відношенні одне до одного, є досить специфічною, адже вимагає розуміння, а не просто вивчення певного матеріалу.

І якщо в попередньому завданні дитина самостійно утворювала пари чисел, які відносились одне до одного, маючи між собою певний пропорційний зв’язок, то в процесі виконання цього завдання учню пропонується перевірити вже готові пари чисел, які подаються як пропорційно пов’язані еквіваленти. Перед учнем є дві пари чисел, що відносяться між собою. Дитина має зрозуміти, чи є ці пари еквівалентними. Для цього школяр знаходить зв’язок між першими числами першої та другої пар, після чого перевіряє, чи є такий самий зв’язок між другим числом першої та другим числом другої пари. Наприклад, пари 12:9 та 24:18 еквівалентні, адже числа в першій парі більші, ніж числа в другій, удвічі. А от пара 12:9 та пара 24:19 не є еквівалентними, бо пропорція між числами в них порушується.

Завдяки цій вправі школяр може навчитися оцінювати правильність пропорцій між числами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Гра ­«Правильна пропорція чи ні?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися