Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відсотки виражають частину цілого, яке умовно розділили на сто рівних частинок, з яких деякі виділяють. Наприклад, п’ята частина цілого є 20% відсотками від нього, а половина – це 50%. Тобто відсотки мають безпосередній зв’язок з дробами. У процесі виконання цього завдання дитина зрозуміє цей зв’язок.  

Перед учнем – таблиця, у якій є пара звичайних дробів. Школяр має заповнити порожні клітинки у цій таблиці, для чого слід ці дроби перетворити на десяткові, а потім – ще й на вираз у відсотках. Для перетворення звичайного дробу на десятковий необхідно чисельник поділити на знаменник, наприклад, якщо дріб має своїм чисельником одиницю, а знаменником двійку, то часткою є десятковий дріб 0,5. Його і потрібно вписати у відповідну клітинку. Якщо 100% – це одиниця, то 0,5 – це 50%. У такий спосіб дитина знаходить числа, якими потрібно заповнити всі порожні клітинки. Під таблицею є робоче поле, яке розділене на маленькі квадратики, яких там рівно сотня. У завданні вказується, який відсоток там слід виділити – більший чи менший з тих, що подаються у таблиці. Дитина виділяє відповідну кількість клітинок іншим кольором.

Виконання цієї вправи зміцнить асоціативний зв’язок між десятковими дробами та відсотками, а також надасть можливість потренуватися у їхньому порівнянні.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Гра «Самоперевірка»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися