Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа продовжує тренування дитини в роботі з числовою прямою. Цього разу школяру пропонується визначати знак перед числом, то те, чи є воно від’ємним або додатним.

Перед учнем міститься ділянка числової прямої з різними елементами. На числовій прямій є літера, яка символізує невідоме число. Дитина має орієнтуватися за іншими числами на прямій, щоб зрозуміти, чи є це невідоме від’ємним, чи все ж воно — додатне число. Для цього потрібно Знайти числа-орієнтири, наприклад, нуль. Усі числа після нього є додатними, а перед ним — від’ємними. Крім того, на прямій подається ще одне число зі знаком, щоб учень зрозумів, як зображується пряма цього разу, чи має вона типову форму, коли від меншого до більшого пряма йде зліва направо. Під прямою є права персонажів, і кожен пропонує свій варіант того, яким є число, що ховається за літерою. Дитина вибирає правильний варіант, після чого проходить на новий етап.

Виконання цього завдання дасть дитині можливість швидко та правильно визначати знак перед числом за його співвідношенням з іншими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Гра «Спіймай знак»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися