Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже знає, що розмах вибірки — це різниця між найбільшим та найменшим числами у вибірці. У процесі виконання цього завдання дитина доповнювати числову послідовність розмахом до неї ж.

Перед школярем міститься зображення потягу, кожний вагончик якого має на собі інше число. Усі разом вони утворюють числову вибірку, яка спочатку розташовуються хаотично. У ній є максимум та мінімум, і дитина має просто знайти ці два числа, після чого від більшого відняти менше. Різниця й буде розмахом вибірки. Школяру залишається знайти вагончик із відповідним числом серед варіантів, що перебувають під поїздом, після чого перемістити його в кінець цієї композиції, що пройти на наступний етап завдання, де на учня чекатиме інша вибірка чисел.

Ця вправа має особливий акцент на ігровій формі, щоб учню було цікаво рухатися між етапами завдання. Знайти розмах вибірки досить просто, але важливо розвинути це вміння, адже у вибірках числа не розташовуються в правильному порядку відразу, ці послідовності завжди треба додатково упорядковувати, щоб уже після цього знаходити різницю між найбільшим та найменшим.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Гра «Веселий поїзд»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися