Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вираз, що містить один невідомий елемент (змінну), що подається кілька разів із різними коефіцієнтами, називається многочленом, і в процесі виконання цього завдання дитина навчиться виконувати з такими виразами прості дії.

Перед учнем міститься малюнок, що зображує підводний світ. Є водолаз, є коштовна перлина й кілька інших яскравих елементів. А також є многочлен, і над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказується інший подібний вираз та стосунки, які між цими многочленами є. Наприклад, той, що міститься на екрані у якості частини ілюстрації, є результатом додавання до того, який перебуває в завданні, та ще одного многочлена, який є невідомим доданком. Тоді дитина має використати правило знаходження невідомого доданка, від суми віднявши відомий доданок. Під малюнком є кілька варіантів невідомого многочлена, і школяр вибирає правильний та переміщує до ілюстрації.

Це завдання тренує вміння дитини виконувати різні дії з многочленами, надаючи приклади в цікавій формі, адже потрібно не просто додати або відняти, а знайти невідомий компонент виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.7
Гра «Перлина знань»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися