Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досить часто різні магазини пропонують знижки на свої товари. Іноді такі пропозиції дійсно вигідні для покупців, іноді — лише привертають їхню увагу. А час від часу магазини пропонують клієнтам самостійно обрати варіант знижки.

Перед учнем міститься зображення задачі, що описує таку ситуацію. Учень бачить суму, яку потрібно заплатити без знижки за ті чи інші покупки. Їх може бути кілька, а різні умови знижки передбачають різний відсоток залежно від того, скільки речей купила людина. Тож учень розглядає відсоток знижки по кожному з варіантів, для чого необхідно вдатися до докладного аналізу. Наприклад, якщо друга покупка значно дешевша, ніж перша, то краще зекономити 35 % на суму загальних витрат, ніж 40 % лише на другу покупку, а якщо вартість кожного з предметів перевищує 200 гривень, то звичайна знижка в 30 гривень взагалі не має братися до уваги.

Важливо правильно обчислити ймовірну вигоду від такого рішення, аби вибрати максимально економний варіант. Цим і займеться дитина в процесі виконання цього завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.6
Гра «Вибираємо знижку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися