Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває тему рівнянь, пропонуючи учню навчитися серед кількох виразів знаходити такий, що відрізняється від інших — потрібне рівняння не має рішення. Невідома частина рівняння, що ховається за літерою, є коренем. Розв’язати рівняння — значить знайти, чому дорівнює цей корінь. Деякі рівняння кореня не мають, і це завдання знайомить із такими випадками.

Учень бачить перед собою трійку нових для кожного етапу рівнянь. Для того, щоб зрозуміти, що одне з них не має кореня, дитина має розв’язати кожне. Структура рівнянь, з якими працює дитина однакова: з кожного боку від знаку рівності міститься невідомий буквений компонент. Дитина знаходить його значення для кожної сторони. Якщо значення не збігаються, знак рівності є неправильним, і це рівняння не має розв’язку. Наприклад, якщо в результаті виконання всіх математичних дій виявляється, що з одного боку від знаку рівності «х=4», а з іншого «х=0», то дитина має вибрати це рівняння.

Ця вправа дозволить дитині зрозуміти структуру рівнянь та познайомить її із правилами їх створення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Гра «Зайве рівняння»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися