Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина працює з досить великим математичним виразом, що містить кілька різних дій та елементів, головна складність полягає в тому, щоб виконати всю послідовність цих дій правильно.

На екрані перед учнем міститься зображення своєрідної математичної змійки: є початкове число, є стрілочки, що позначають шлях зміни цього числа, та є порожні клітинки. А над кожною стрілочкою вказується математична дія та число, які треба використати для опрацювання попереднього. Наприклад, над першою стрілочкою «+35», і тоді до першого числа, скажімо, «45» треба додати те, що вказується над стрілочкою. Результат — «80», і він вписується в порожню клітинку, до якої йшла стрілка. Але від цієї клітинки відходить ще одна. І над кожною наступною стрілочкою буде інше число та інша дія. Школяр рухається за маршрутом, який диктують стрілки, та вписує в порожні клітинки потрібні числа, і на новий етап переходить тоді, коли порожні  клітинки вони будуть заповнені.

Важливо не переплутати числа, не помилитись у розрядах. А для цього необхідна практика, яку надає це завдання, що має ігрову форму.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.13
Гра «Заповнюємо змійку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися