Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Пряма — базова геометрична фігура, яка будує інші фігури за допомогою точок, що умовно обмежують її на площині, та за допомогою співвідношення з іншими прямими. Різноманіття варіантів такого співвідношення є вкрай великим, але умовно можна виділити три такі можливості: прямі можуть бути паралельними, перпендикулярними або перетинатися під довільним кутом.

Паралельні прямі не перетинаються ніколи, навіть якщо їх продовжувати безкінечно в обидві сторони. Перпендикулярні прямі — окремий випадок перетину, де прямі утворюють кут, рівний 90 градусам. Усі інші випадки перетину прямих зображуються за допомогою символу «належить». Перед учнем — пара прямих. Дитина визначає вид взаємодії прямих, вибираючи один із кількох наданих нижче варіантів.

Ця вправа дозволяє дитині не лише познайомитися з різними способами взаємодії прямих, а й із тим, як вони, ці способи, зображуються, за допомогою яких символів тощо. Це дозволяє в майбутньому краще розпізнавати те, як взаємодіють ці геометричні одиниці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.11
Гра «Змагання прямих»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися