Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, яка довго займається математикою, може знудитися від чисел, з якими постійно доводиться працювати. Для того, щоб цього не сталося, математичні вправи, що присвячені тотожним темам, мають різний спосіб оформлення та механіку виконання. Це завдання пропонує продовжити вивчати способи взаємодії чисел.

Перед учнем міститься зображення специфічної формули, де замість елементів прикладу — літери, а от результат математичної дії вже числовий. Школяр має зрозуміти, які числа ховаються за літерами. Для кожної з букв є кілька варіантів. Дитина вивчає їх та вибирає з кожної групи по одному. Особливу увагу тут треба звертати на число, що є остаточним результатом. Наприклад, якщо дія прикладу — додавання, а сума — число «2 989», то школяр має орієнтуватися на це число, аби зробити правильний вибір, виділивши, скажімо, «2 009» з першої групи та «980» — з другої.

Шукаючи числа таким чином, дитина навчиться швидше їх підбирати під потрібні умови, а це знадобиться для виконання більш складних вправ у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Гра «Знайди числа»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися