Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Системи лінійних рівнянь є цілісними структурами, але іноді навіть взаємодії між рівняннями, коли «х» та «у» для обох виразів є однаковим, не досить для того, щоб знайти відповіді. Тому можна вдатися до графічного методу.

Для цього учень замість того, щоб виконувати обчислення для пошуку «х» та «у», аналізує графік із двома прямими. Дитина знаходить координати за обома осями та подумки вставляє їх на місце невідомих, після чого перевіряє, чи дійсно вирази є правильними з цими числами. Після цього залишається лише вписати в порожні квадратики в робочій зоні правильні відповіді.

Виконання цього завдання є корисним для того, щоб дитина навчитися більш ефективно працювати з координатною площиною. Тепер дитина навчиться вже не просто будувати на ній прямі, а й аналізувати вже наявні лінії та точки, щоб їх переводити в числові вирази. А це робить знання поданого матеріалу більш цілісним, а також дозволяє учню навчитися краще орієнтуватися в системах рівнянь, розпізнавши, яке з них котру з прямих описує.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Графічний метод
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися