Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коло та круг — найбільш специфічні фігури двовимірної геометрії, оскільки, на відміну від інших, вони не мають ані сторін, ані кутів. Крім того, усі величини, які в них є, залишаються досить особливі, наприклад, діаметр та радіус.

Перед учнем на екрані міститься композиція, яка може істотно відрізнятися на кожному наступному етапі, але завжди там фігуруватимуть кола та круги. Дитина має пам’ятати як їхню відмінність, так і особливості цих геометричних одиниць. У формулюванні завдання подається числова частина інформації, наприклад, радіус потрібних кіл тощо. Дитина має згадати властивості взаємодії кіл та проаналізувати подані числа, після чого вибрати один із кількох варіантів відповіді на питання, що подається в завданні.

Виконання цього завдання дозволяє навчитися практикувати різні операції з цими геометричними фігурами, що підсумовує знання двовимірної геометрії загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.14
Коло і круг. Взаєморозміщення кіл
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися