Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина все більше й більше заглиблюється у вивчення математики, ця наука поступово перестає бути чимось практичним, що можна пов’язати з буденним життям. У свідомості дитини з’являється помилкове враження, нібито математика — суто академічна дисципліна, яка може бути корисною лише задля того, щоб отримати високий бал на іспиті. Ця вправа відкриває цикл завдань, що мають розвіяти цей міф.

У процесі виконання цього завдання дитина читатиме комікс, що показує ту чи іншу цілком життєву ситуацію, наприклад, медсестра розповідає про те, як вона лікує пацієнта. Для того, щоб ліки подіяли максимально ефективно, їх треба приймати з певною періодичністю. Вказується час першого прийому, а далі дитина має самостійно обчислити, коли потрібно пити ці ліки за рецептом. Тож учень використовує математику для вирішення цілком життєвого питання.

На кожному етапі така задача буде новою, з іншими числами й діями, що слід застосувати для її розв’язанні, а також — з іншим ілюстративним оформленням. Це робить математику більш цікавою для дитини і, що важливо, також більш прикладною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Комікс «Виставка професій»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися