Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Координатна площина використовується для кількох різних цілей. З її допомогою можна визначати місцеположення точок, які можуть бути як самостійними, так і утворювати частину структури тої чи іншої фігури або навіть ілюстрації. Крім того, координатну площину можна використовувати для взаємодії з геометричними фігурами. У процесі виконання цього завдання школяр робитиме це, шукаючи середину відрізків за координатами такої точки.

Перед учнем — координатна площина, на якій зображується відрізок. Він обмежується з обох боків точками, чим відрізняється від променя (безкінечного з одного боку) та прямої (безкінечної з обох боків). Школяр знаходить середину відрізка за допомогою прямої, вимірюючи значення по різним осям. Під зображенням площини з відрізком є координати ймовірної точки її середини. Дитина має вказати там число, якого бракує.

Виконання цієї вправи дозволить учню краще засвоїти тему координатної площини, використовуючи її оригінальним способом, але з користю для опрацювання відрізків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.4
Координати середини відрізка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися