Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли прямі пересікаються, вони утворюють кути. Для того, щоб назвати кут, можна використати різні формати. Наприклад, точки на цих прямих та точку їх перетину. Або можна використати лише назви цих прямих. У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з другим форматом подання інформації.

Перед учнем міститься зображення кількох прямих, які перетинаються між собою. Деякі сформовані кути називаються, деякі — ні. Під зображенням міститься кілька кутів, що називаються за прямими, які використовуються для їхньої побудови. Учень має пам’ятати, що в такому випадку слід шукати менших із кутів між прямими. Для того, щоб знайти його, дитині необхідно використати знання про властивості кутів та виконати послідовність обчислень. Наприклад, відомо, що один із двох суміжних кутів має величину 35 градусів. Оскільки суми двох таких кутів завжди дорівнює 180 градусам, інший має величину 145 градусів. А вертикальні кути рівні.

Виконання цього завдання дозволяє учню навчитися обчислювати величини кутів за допомогою візуального зображення прямих, що перетинаються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.13
Кут між прямими
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися