Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Формул скороченого множення, які б допомагали значно зменшити роботу під час обчислення багатоелементних виразів, є кілька, й одна з них — квадрат суми.

Перед учнем міститься такий вираз, який має у першій половині формули конкретні числа, а в другій — порожні клітинки на місці чисел, хоча буквені компоненти залишаються на своїх місцях і грають роль орієнтирів для використання формули квадрата суми. Дитина має згадати, що квадрат суми, тобто два числа, між якими є знак додавання, які забрані в круглі дужки та піднесені в другу степінь, виглядає як квадрат першого числа, до якого треба додати перемножені числа, на які також множиться двійка, а до цього треба додати ще і квадрат другого числа. Тож дитина просто підносить у другу степінь потрібні числа та серед варіантів, що подаються під виразом, вибирає числа, аби перенести їх у порожні відповдіні клітинки.

Якщо, працюючи з різницею квадратів, дитина мала лише схвалити або спростувати правильність різних виразів, що подавалися як взірець відповідної формули, то це завдання пропонує учню самому долучитися до укладання таких виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.12
Квадрат суми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися