Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дві формули скороченого множення відрізняються лише знаками. Перша — квадрат різниці, а друга — квадрат суми. При використанні цих формул важливо не заплутатися, звернувши увагу на ці відмінності і, головне, на те, як відрізняються варіанти виконання виразів залежно від цього.

Перед дитиною міститься зображення виразу, що використовує одну з цих формул. Вираз застосовує формулу для обчислення конкретних чисел і буквених елементів. Дитина має за допомогою аналізу знаків зрозуміти, яку формулу слід використати на конкретному етапі. Після цього школяр аналізує ту частину виразу, що перебуває з іншого боку від знаку рівності. Вона, ця частина, є неповною. Деякі елементи містяться там на своєму місці і формують каркас формули, але інші — пропущені, і завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб вставити туди потрібні символи.

Рухаючись між етапами завдання, дитина навчиться відрізняти квадрат суми і квадрат різниці, тож більше учень не буде їх плутати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.14
Квадрат суми і квадрат різниці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися