Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Різні математичні формації можуть набувати досить цікавих форм. Взаємодія чисел цікава, загадкова, іноді навіть інтригуюча, і так звані магічні квадрати — одна з форм цієї взаємодії.

Перед учнем — напівзаповнений квадрат, що розділений на менші квадратні поля. У кожному — своє число. За правилами їхнього формування сума чисел у всіх рядках, усіх стовпчиках та діагоналях цієї фігури однакова, хоча числа завжди різні. Для того, щоб заповнити порожні клітинки числами, які б підходили під цей критерій і утворювати магічний квадрат, потрібно добре орієнтуватися в числах. Слід знайти суму в тому рядку, стовпчику чи діагоналі, які є повністю відомими, щоб уже потім добирати ті числа, яких там бракує. Діяти слід поступово, заповнюючи кожну клітинку відповідними цифрами.

Виконання цього завдання дозволить учню навчитися правильно співвідносити відразу цілу групу чисел та сприймати їх загально, маючи справу з цілим набором елементів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Магічні квадрати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися