Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Попередні завдання допомогли дитині засвоїти теоретичну базу теми відношення чисел та навчитися використовувати її для практичного утворення пропорційно пов’язаних пар таких виразів. Це завдання — одне з тих, що дають відповідь на питання про використання цих знань і вмінь у повсякденному житті.

У процесі виконання вправи учень познайомиться з поняттям масштабу, що застосовується в картах і планах місцевості. На екрані перед учнем міститься така карта, на якій позначена відстань між двома точками, наприклад, між двома містами. Відстань подається в сантиметрах, а у формулюванні завдання вказується масштаб, тобто пропорційне відношення розміру карти до реальних відстаней у кілометрах. Дитині треба перевести сантиметри у у кілометри, користуючись цим масштабом.

Наприклад, якщо він дорівнює 1:10 000 000, то один сантиметр дорівнює на карті десяти мільйонам сантиметрів у реальному житті, тож 4,5 сантиметрів буде дорівнювати 45 000 000 сантиметрам, а це 450 кілометрів, і дитині потрібно не лише зрозуміти тему масштабів, а й потренуватися в перетворенні одиниць виміру.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Масштаб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися