Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Різноманіття випадків лінійних рівнянь надає можливість використовувати різні методи їх розв’язанні. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься користуватися методом додавання, який є можливим тоді, коли коефіцієнти при одній змінній протилежні.

Перед учнем міститься система таких рівнянь. Школяр почленно додає ці вирази. У результаті залишається рівняння з однією змінною. Дитина досить легко дізнаються її значення, після чого залишається лише використати відомий елемент для обчислення невідомого коефіцієнту, повернувшись до початкового вигляду системи. Після цього дитина вписує результати своєї роботи в каркас відповіді під рівняннями.

Виконання цього завдання дозволяє дитина на практиці закріпити свої знання методу додавання для розв’язання систем рівнянь. Водночас усі обчислення дитина проводить подумки, тож вправа є корисною також для розвитку пам’яті, зосередженості та уваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Метод додавання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися