Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Об’єднання лінійних рівнянь у систему означає наявність між ними певного зв’язку. Це не лише цікаве явище, а й те, що можна використати для знаходження невідомих. Один із методів використання цього зв’язку — підстановка. Одне з рівнянь дозволяє знайти «х», і тоді залишається лише в іншому замінити цю літеру на відповідне число, щоб знайти «у».

Перед учнем міститься така система. Під нею — послідовний шлях розв’язання, де через знаходження одного невідомого та підстановку його в інший вираз вдається знайти обидва невідомі елементи. Школяр слідкує за процесом виконання цієї дії, після чого знаходить помилку в одному з кроків та виділяє цей етап. Помилка може бути не лише у відповіді, а й у одному з початкових кроків.

Виконання цього завдання дозволяє дитині краще зрозуміти метод підстановки, практикуючи його і водночас шукаючи помилки, які можна зустріти найбільш часто. Це дозволить дитині в майбутньому краще навчитися використовувати цей метод.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Метод підстановки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися