Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Особливість лінійних рівнянь не стільки в тому, що вони містять два невідомі компоненти, скільки в тому, що вони використовуються для побудови прямих на координатній площині. І тому такі рівняння мають свій графік, точки на якому в свою чергу мають координати відповідні до результатів виразу.

Перед учнем міститься таке лінійне рівняння. Що цікаво, для цього рівняння цілком можуть використовуватися формули скороченого множення. Школяр аналізує вираз і виконує з ним ті математичні дії, які потрібні для спрощення. Під ним є малюнок, де представлено кілька точок. У кожної — свої координати. Традиційно перше число — координати точки по осі «х», а друга — по осі «у». Школяр знаходить точку, чиї координати є розв’язком поданого рівняння, та вибирає її серед інших.

Ця вправа дозволяє навчитися на практиці використовувати особливості лінійних рівнянь та визначати їхні корені за допомогою цих властивостей і знання формул скороченого множення, що підкреслює взаємодію різних тем та цілісність математичної науки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Належність пари чисел рівнянню
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися