Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина мала справу з виразами, які або взагалі не мали остаточної відповіді й після всіх обчислень зберігали невідомий компонент-літеру, або мали один конкретний результат. У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з областю допустимих значень, тобто випадками, коли для одного виразу в якості значень невідомого елемента може підходити відразу кілька варіантів.

Учень бачить вираз, структура якого допускає використання замість літери кількох чисел. Під ним — кілька персонажів, і кожен пропонує своє значення невідомого. Дитина підставляє кожен варіант на місце літери й перевіряє, чи правильним є вираз. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб виділити лише потрібні числа, визначивши область допустимих значень. З часом школяр навчиться добирати такі числа, не підставляючи кожне, а аналізуючи сам вираз.

Ця вправа остаточно закріплює вміння працювати з математичними виразами та вчить школяра ефективно працювати з найскладнішими випадками — тими, що мають кілька правильних відповідей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Область допустимих значень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися