Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Чисел є нескінченна кількість, адже навіть якщо вигадати найбільше число, до нього завжди можна додати одиницю. Ба більше, дробова частина числа теж може бути нескінченною. Але математика — наука практична, і працювати з найменшими частинками числа не завжди потрібно. Тому числа округлюють до потрібного розряду за певними правилами.

На екрані перед учнем міститься кілька прикладів уже виконаного округлення десяткових дробів до того чи іншого розряду. Дитина має не округлювати самостійно, а лише перевірити виконання цієї дії з іншими числами, тож самому учню така вправа може здатися простою, хоча для того, щоб перевірити чужу роботу, необхідно мати впевнений рівень знань. Розряд, до якого треба округлювати, може бути різним для кожного виразу навіть у межах одного етапу завдання. Правило просте: якщо число розряду, яке підпадає під округлення, менше, ніж «5», то наступне не змінюється, а якщо дорівнює п’ятірці чи є більшим, то до наступного розряду треба додати одиницю.

Ця вправа пропонує нагадати дитині правила округлення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Округлюємо число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися