Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Виконуючи ділення та множення з дробами, дитина здебільшого шукає конкретну відповідь на кожен приклад. Ця вправа пропонує використати одне число для того, щоб порівнювати кілька абсолютно різних виразів із ним.

Перед учнем є набір виразів, які містять у собі різноманітні дроби: звичайні, мішані тощо. Дії в цих прикладах теж можуть відрізнятися, наприклад, в одному прикладі є лише множення і три множники, у другому — ділення і два дільники й одне ділене, інший вираз. Над цим набором зовсім різних прикладів є формулювання завдання, у якому називається певне число-орієнтир. Необхідно вибрати ті вирази, які дають число, що є більшим або меншим (залежно від конкретного етапу завдання) за це число. Це число певною мірою об’єднує всі ці вирази та стимулює порівнювати їх між собою. Дитина виконує вказані там дії, знаходить результат до кожного з прикладів та виділяє потрібні.

Не обов’язково обчислювати відповідь для цих прикладів, достатньо пересвідчитись, чи є вона більшою, чи меншою, ніж вказано в завданні число, що розвиває вміння краще орієнтуватися у дробових числах.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.14
Оцінка добутків і часток
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися