Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб ефективно працювати з багатоцифровими десятковими числами, потрібно вміти орієнтуватися у їхніх розрядах: як цілих, так і дробових.

Перед учнем міститься зображення двох кругів. У перше, скажімо, треба перемістити дріб, де потрібна цифра перебуває в розряді тисячних, а в друге — у розряді десятих. У завданні називається цифра, яку треба опрацювати на цьому рівні, скажімо, це сімка. З-поміж варіантів мішаних чисел і десяткових дробів школяр знаходить ті, що підходять під вказаний критерій, наприклад, «0,0978» треба перемістити до першого кола, а дріб «0,78809» — до другого. Серед варіантів є також і дроби, що задовольняють обом вимогам, наприклад, «8,78701».На новий етап школяр переміщується тоді, коли опрацює всі десяткові дроби та числа і правильно розсортує їх.

Ця вправа пропонує дитині потренуватися в умінні орієнтуватися в розрядах дробів, надаючи інформацію в цікавій ігровій формі.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Переміщуємо дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися