Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дві прямі перетинаються, утворюється чотири кути. Якщо їх розглядати попарно, то стає зрозумілим, що в них є свої цікаві особливості. Наприклад, серед них є дві пари суміжних та дві пари вертикальних кутів. Загальна сума їхніх величин завжди дорівнює 360 градусам. Це разом зі знанням властивостей різних видів кутів становить ту інформаційну базу, якої цілком вистачить для розв’язування математичних задач.

Перед учнем міститься така задача, яка має лаконічний формат подання інформації та кілька малюнків для візуального оформлення. Наприклад, відомо, що сума двох кутів становить 50 градусів, і дитині, знаючи лише це, потрібно визначити розмір кожного. Для цього треба згадати, що сума суміжних кутів завжди дорівнює 180 градусам. Відповідно, у задачі йдеться про вертикальні кути. Вони завжди однакові, а відтак їхню суму слід просто розділити на двійку, щоб визначити величину кожного.

Виконання цього завдання дозволить дитині навчитися визначати цілу послідовність кроків для розв’язку задач, орієнтуючись лише на властивості кутів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.11
Перетин двох прямих
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися