Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Найчастіше дитина розв’язує рівняння заради самого результату, тобто лише для того, щоб дізнатися, що за число ховається за невідомим буквеним компонентом виразу. Набагато цікавіше, якщо потім із цими результатами потрібно зробити щось ще, наприклад, використати їх тим чи іншим чином для розв’язання головоломки.

Такий формат має це завдання, де на кожному етапі дитина бачить перед собою цілу низку рівнянь. Усі вони досить прості: в одному виразі може бути лише дві-три дії, кожне рівняння ускладнене лише однією особливою фігурою, наприклад, лише одним виразом у круглих дужках. Тому визначити невідомий буквений компонент досить легко. На цьому завдання не закінчується. Рівняння потрібно розташувати в певному порядку, адже кожне відповідає тій чи іншій літері. Разом вони формують слово, і правильний порядок прикладів дасть можливість це слово «написати» без помилок.

На кожному етапі слово інше, але воно завжди означає назву виду тварини, яка живе десь в Африці. Така тематична цілісність робить вправу більш цікавою для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Пізнаємо тваринний світ Африки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися