Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Один відсоток є однією сотою частиною умовного цілого,  як одиниця або як 100%. Тобто приватним випадком десяткового дробу. Тоді певна частина цілого буде становити той чи інший відсоток, наприклад, половина – це 50%, а чверть – 25%.

У процесі виконання цього завдання, яке відкриває відповідну тему, дитина знайомиться зі значенням відсотків. Перед учнем міститься неповний набір предметів, наприклад, квіти в горщиках на полиці вишикувалися у один ряд, в якому є порожнина. Її слід заповнити. Під набором предметів є кілька варіантів, що претендують на вільне місце. Кожен підписано. У формулюванні завдання вказується ключ до правильного рішення. Наприклад, слід вибрати горщик з квітами, значення підпису якого становить 10% від метра. Дитина згадує, що в метрі 100 сантиметрів, тобто 1 сантиметр є 1% метра. В такому випадку 10% від метра – це 10 сантиметрів або 1 дециметр, адже в одному дециметрі якраз 10 сантиметрів. Школяр вибирає відповідно підписаний предмет і переносить його у ряд на його місце.

Це завдання дозволяє зрозуміти значення відсотків на прикладі інших понять. Використання конкретних величин, скажімо, метрів, кілометрів тощо, дасть учню можливість відразу і знайти застосування знанням цієї теми.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Поняття відсотка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися